تاریخچه بیدستان کالا استیل

شرکت بیدستان کالای استیل (سهامی خاص) با ربع قرن تجربه موفق، در زمینه واردات، فروش و خدمات برش، خش، روکش و بسته بندی انواع ورق های استنلس استیل (فولاد زنگ نزن) فعالیت دارد و در راستای تامین نیاز مشتریان و صنعتگران، تاکنون از محصولات شرکت های معتبر بین المللی تولید کننده استیل مانند آسرینوکس اسپانیا، دوو و پوسکو کره جنوبی، وای سی اینوکس و یوسکو تایوان و تیسکو و کلمبوس بهره برده است. این شرکت با تکیه بر توان مدیریتی و کادر مجرب و کارامد و تجربه چندین ساله، در فضای اداری بیش از 500 متر مربع و انبار اختصاصی با ظرفیت 5000 تن کالا، کلیه مراحل خرید، بازاریابی و فروش را به انجام می رساند.

آشنایی و تسلط بر انجام امور بازرگانی، مناقصه و عقد قرارداد های تجاری، بازاریابی و فروش ، امور گمرکی و ترخیص کالا، استانداردها و اصول کنترل کیفی کالا و از سوی دیگر سرعت بخشی در تامین کالا، کاهش بهای تمام شده و رعایت اصول مشتری مداری ، تضمین کننده موفقیت این شرکت و جلب رضایت مشتریان بوده است.
ثمره سال ها حضور فعال و موفق شرکت بیدستان کالای استیل، ایجاد و تثبیت روابط گسترده و پایدار با سازندگان و تامین کنندگان معتبر برون مرزی و جلب اعتماد و اطمینان مشتریان داخلی می باشد.

این شرکت علیرغم شرایط دشوار تحریم با رویکردی نوین در نیاز سنجی مشتریان و شناسایی ظرفیت بازار و از سوی دیگر عقد قرارداد و تامین کالا از فروشندگان/ تولید کنندگان معتبر بین المللی، نقش موثری در تامین نیاز کارخانجات تولیدی و صنایع داخلی به انواع ورق و رول استنلس استیل دارد.
عدم سرمایه گذاری جهت تولید آلیاژهای استنلس استیل در کشور ، شرکت بیدستان کالای استیل را بر آن داشته است تا تامین گسترده و به روز محصولات استنلس استیل را در برنامه خود قرار دهد.

این شرکت در راستای تحقق اهداف خود در زمینه افزایش مشتریان و توسعه و تثبیت بازار و از سوی دیگر کسب اطمینان مشتری در تامین به موقع سفارش، اقدام به مذاکره و پی گیری از مشتریان و تولیدکنندگان با سابقه جهت عقد قرارداد فروش سالیانه نموده است.
در پایان اعلام می دارد که شرکت بیدستان کالای استیل با کادر مجرب و حرفه ای خود آماده ارائه مشاوره تخصصی در زمینه کاربرد های مختلف محصولات استنلس استیل می باشد.

تاریخچه بیدستان کالا استیل
تاریخچه بیدستان کالا استیل